eskola600-klik

Pripravny kurz 2019


Pro zájemce o studium (nejen na naši školu) pořádáme přípravné kurzy k jednotné přijímací zkoušce. 

Aktuálně jsou již kurzy kapacitně obsazeny, přihlášení tedy není možné. Děkujeme za pochopení.

V období únor - duben 2023 Vás čeká intenzivní kurz z matematiky a z českého jazyka a literatury. Obsahovou náplní bude výklad a procvičování učiva ZŠ s návazností na podobu přijímací zkoušky. Uchazeči budou rovněž zkoušet modelové testy – přijímačky nanečisto. Kurzy budou probíhat v budově naší školy. Čeká Vás celkem 9 hodin matematiky a 9 hodin českého jazyka.

Zahajujeme 1. 2. 2023 v 15:00 h - kurz z českého jazyka a literatury. 

Kurzy budou probíhat ve škole v učebnách C200, C201, C203. Podrobné časové schéma kurzů ke stažení zde.

Všem zájemcům o kurzy byl bezprostředně po vyplnění a odeslání elektronické přihlášky automaticky vygenerován a odeslán potvrzující mail o vyplnění přihlášky. Tímto byl zájemce automaticky a regulerně zařazen mezi kurzisty.

Rozmístění kurzistů do jednotlivých učeben bude k dispozici před zahájením kurzů na vrátnici školy a na dveřích učeben. Přineste si psací potřeby, svačinu, návleky na obuv či přezůvky a dobrou náladu. Budete-li kurzovné platit v hotovosti, přijďte s dostatečným předstihem před zahájením kurzu na sekretariát školy.

Kurzy jsou již kapacitně naplněny, přihlašování je ukončeno.

Při jakékoli zásadní změně Vás budeme kontaktovat na e-mail uvedený v elektronické přihlášce.
Harmonogram, cena, organizace, platební podmínky ke stažení zde.

Samozřejmě i naším přáním je, aby uchazeči byli na přijímačky skvěle připraveni, aby na zkoušky přišli s bystrou a klidnou myslí. 

Jednotné přijímačky realizuje Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání (CERMAT). Na stránkách CERMATu naleznete veškeré informace o podobě přijímačkových testů. 

 

 

 

Pin It