eskola600-klik

5Před několika dny jsme uspořádali hry a soutěže pro ukrajinské děti, které uprchly před ničivou válkou. Bylo to ve spolupráci s projektem Světová škola. 

Mezi žáky, kteří se na naší škole učí ruský jazyk, se přihlásilo mnoho dobrovolníků na tuto akci. Toto je pár slov od žáka 2.B Ondřeje Perutky:

"Když jsme se se spolužáky dozvěděli o této události, všechny nás to nadchlo a byli jsme rozhodnuti, že se na takové věci chceme podílet. Měl jsem trochu obavy, zda se vůbec děti dostaví, ale během pěti minut od začátku akce jsem byl mile překvapen náletem prvních dětí, které k nám nadšeně přibíhaly. Poté už nebyl čas na odpočinek, neboť přicházely další a další. Měl jsem obrovskou radost z toho, když jsem viděl úsměvy jednotlivých dětí, které nadšeně plnily úkoly na stanovištích. Na hřišti jsme s dětmi zažili plno legrace, například při přetahované o provaz, nebo při samotném dorozumívání se s dětmi. Některé děti dokonce oběhly celý okruh víckrát a to se stejným nadšením, jako když se na stanovišti objevily poprvé, což beru jako důkaz, že byl splněn hlavní účel celé akce. Jsem moc rád, že se tento den vydařil."

 

Den deti - ukr 1.jpgDen deti - ukr 2.jpgDen deti - ukr 3.jpgDen deti - ukr 4.jpgDen deti - ukr 5.jpgDen deti - ukr 6.jpgDen deti - ukr 7.jpgDen deti - ukr 8.jpg

Pin It
 
 
 

Ochrana osobních údajů

Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Jobman, s.r.o.
Livornská 449, Praha - 109 00

dpo@dpohotline.cz

Zapojili jsme se

dofe 600

MASPAKTunesco asp member asso schools network cze B

Zřizovatel

logo msk

prispevkova organizace

 

Galerie

galerie