eskola600-klik

stela oaoNaše obchodní akademie uskutečnila adaptační kurzy 1. ročníku ve dvou turnusech, a to od 11. 9. do 15. 9. 2023 na chatě Liptov v Beskydech. Na ubytovacím zařízení pobývaly vždy dvě třídy.

V prvním týdnu kurz absolvovala 1. A se třídou 1. S, ve druhém týdnu se účastnily třídy 1. B a 1. E. Naši žáci se na adaptačním kurzu formou různých činností ve skupinách učili především efektivní spolupráci v týmu, dále ohleduplnosti, vzájemnému respektu, toleranci, poctivosti a zodpovědnosti při plnění jednotlivých úkolů. Učitelé společně s výchovnými poradkyněmi měli příležitost nejen poznat budoucí žáky, ale zároveň posuzovali jejich slovní vyjadřování, projevy chování při kolektivních hrách, hodnotili empatii, vstřícnost, motivaci, včetně organizačních schopností. Adaptační kurzy splnily očekávání vyučujících. Naši nejmladší se s plným nasazením účastnili veškerých aktivit a vytvořili příjemnou atmosféru.

Prvnímu ročníku přejeme dostatek sil k překonávání překážek a mnoho školních úspěchů.

Ať se Vám daří!


Mgr. Eva Mikulíková a Mgr. Kateřina Langrová – výchovné poradkyně

 

2023_Adaptan kurz_46.jpg2023_Adaptan kurz_45.jpg2023_Adaptan kurz_35.jpg2023_Adaptan kurz_05.jpg2023_Adaptan kurz_02.jpg

Pin It
 
 
 

Ochrana osobních údajů

Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Jobman, s.r.o.
Livornská 449, Praha - 109 00

dpo@dpohotline.cz

Zapojili jsme se

dofe 600

MASPAKTunesco asp member asso schools network cze B

Zřizovatel

logo msk

prispevkova organizace

 

Galerie

galerie