eskola600-klik

ThuyThuy Linh Kieu, 4B se umístila mezi TOP25 nejlepšími studenty v soutěži Středoškolák roku 2023. Jedná se o neziskovou organizaci, která je zároveň největší soutěží v mimoškolních aktivitách pro středoškoláky v ČR.

Každý rok pořádají 2 denní vzdělávací akademii v Praze, kde se konají různé workshopy pro  100 nejlepších středoškoláků. Akce je zakončena galavečerem, kde probíhá vyhlášení a ocenění středoškoláků. Koná se v prostorách firmy Microsoft.

Cílem této soutěže je propojit středoškoláky, kteří se angažují mimo školní prostředí. To je pro jejich osobní růst a získávání nových zkušeností velmi důležité. Organizace vytváří komunitu a přátelství mezi mladými lidmi a přispívá k budování hodnot pro celou společnost, ale i pro jejich osobní rozvoj. Současně se také snaží zvýšit povědomí o příležitostech pro středoškoláky a finalisté soutěže jsou inspirací pro mladší ročníky.

V soutěži se hodnotí veškeré aktivity, které student provádí nad rámec svých povinností ve škole. Rozsah zahrnuje různorodé oblasti, od odborných věd až po dobrovolnictví a podnikání.

Své umístění mezi TOP25 nejlepšími studenty dosáhla díky nespočtu aktivit, kterým jsem se věnovala ve svém volném čase. Hlavně se prezentovala v oblasti IT, kde se za necelý rok samostudiem naučila několik programovacích jazyků. Jako nejmladší studentka se zúčastnila mezinárodní programovací školy 42 Prague, na které se přihlásilo celkem 1000 studentů, a získala pozvání do jednoletého programu.

Dále se stala aktivním dobrovolníkem v Czechitas, největší neziskové organizaci v ČR, která podporuje ženy v IT. Také je dobrovolníkem na dalších IT konferencí, které patří mezi největší v ČR. Na Linkedinu aktivně buduje svoji komunitu, kde sdílí své zkušenosti v oblasti IT a jejím cílem je inspirovat ostatní lidi, především mladé. Její příspěvky dosahují více než 70 000 zhlédnutí.

I díky všem aktivitám a získaným zkušenostem v současnosti pracuji jako Junior Frontend Developer na stáži v agentuře Kléy v Los Angeles. Má také radost, že je úspěšně přijatá na vysokou školu MUNI, kde se bude věnovat oboru Design Informačních služeb.

 

Portfolio : https://www.google.com/url?q=http://www.linhkieu.me&source=gmail&ust=1688190037735000&usg=AOvVaw3CBxhUUyUfCQr-SLT3v20Z">www.linhkieu.me

LinkedIn: https://www.google.com/url?q=https://www.linkedin.com/in/linh-kieu/&source=gmail&ust=1688190037735000&usg=AOvVaw0EdMrqnROiti3-pE6qjFul">https://www.linkedin.com/in/linh-kieu/ 

Středoškolák roku: https://www.google.com/url?q=https://stredoskolakroku.cz/&source=gmail&ust=1688190037735000&usg=AOvVaw3gD7sVJtxve2En2dTtrssr">https://stredoskolakroku.cz/ 

Linh v SF.JPGPrezentace S umistenim.jpgOceneni Thuy Linh Kieu.jpgThuy.JPG

Vyslanci EP2023

 

Pin It
 
 
 

Ochrana osobních údajů

Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Jobman, s.r.o.
Livornská 449, Praha - 109 00

dpo@dpohotline.cz

Zapojili jsme se

dofe 600

MASPAKTunesco asp member asso schools network cze B

Zřizovatel

logo msk

prispevkova organizace

 

Galerie

galerie