eskola600-klik

medved s

Vyhodnocení soutěže „Kilometry pro medvědy“

 Velikonoce na naší škole probíhaly ve znamení sportu. Soutěž „Kilometry pro medvědy“ měla za cíl dostat žáky od počítačů ven do přírody a tím udělat něco pro sebe, podpořit dobrou věc a zároveň zapojit co nejvíce studentů pro svůj třídní kolektiv. Nejlépe se tohoto úkolu zhostili žáci 2.B, kteří měli nejvyšší počet účastníků a zároveň nejvyšší průměr kilometrů na žáka. Dohromady ušli/uběhli úctyhodných 200,78 km. Právem tedy získávají slibované občerstvení z bageterie Boulevard. Pochválit ale musíme také třídy 2.E a 2.S a skvělé výkony některých jednotlivců:

2.B      Tomáš Pavliska 15 km

            Jennifer Mikolajková 15,51 km

            Nikola Sikorová 19,16 km

            Tereza Špesová 20,19 km

            Tereza Lachmanová 16,92 km

            Kateřina Klepáčová 17, 31 km

3.S      Alexandra Holubová 14,09 km

            Vendula Klausová 14,17 km

3.E      Tereza Hubertová 20,53 km

Závěrem bychom rády poděkovaly všem, kteří se do této soutěže zapojili – tedy žákům i kolegům z pedagogického sboru. Vítězům blahopřejeme.

Še, Kl

 

O Soutěži

 

Pojďme společně podpořit dobrou věc a zároveň udělat něco pro sebe. O co jde? Naše škola se zapojila do akce ZOO běh - slavíme s medvědy. Poslali jsme za naši instituci příspěvek a na vás už je zbytek. Co pro to musíte udělat? Stačí se zaregistrovat na těchto stránkách https://www.behamespolu.cz/slavime-s-medvedy/ (pokud chcete účastnickou medaili, uhradíte 100 Kč, jinak je registrace zcela zdarma) a vybrat buď turistiku, běh nebo caniscross a zvolit délku trati.

Po registraci obdržíte startovní číslo a po splnění vámi zvoleného úkolu jen přiložíte fotografii z mobilní aplikace/chytrých hodinek jako důkaz. Principem soutěže bude nasbírat za třídu co nejvíce kilometrů - přepočteno na žáka (každý může přidat za svou osobu jen jeden příspěvek). Výkony pak vyhodnotíme a po skončení soutěže 5. 4. vyhlásíme vítěznou třídu s nejvyšším průměrem kilometrů na žáka. Nejlepší třída získá občerstvení z bageterie Boulevard.


Všichni žáci i třídní učitelé po splnění stanoveného úkolu vyplní online formulář –

https://forms.gle/Gyy87yRvwvuJ2CiQ9 a tím se zařadí do soutěže.
Soutěž vyhlašujeme pro 1. – 3. ročníky.

Še, Kl

Pin It