eskola600-klik

VÝSLEDKY

Výsledky soutěže foto ZIMA

Baner fotosoutěžV tabulce si můžete prohlédnout výsledky Vašeho hodnocení. Na prvním místě se umístila fotografie číslo 7. GRATULUJEME!

Cenu udělíme ještě jednu "Cenu poroty" a to fotografii číslo 20.

 

HODNOCENÍ

Zapojili jste se do soutěže? Můžete se tedy těšit na porovnání s ostatními fotografiemi.

Pravidla hodnocení:

  • Hodnotit může každý student a zaměstnanec školy. Hodnotit nesmí samotný soutěžící! Při hodnocení budete vyzvání k přihlášení pomocí Vašeho školního emailu.
  • Ze seznamu si vyberte 5 "nej" fotografií, kterým přidělíte 5 - 4 - 3 - 2 - 1 bod (nejlepší fotografie 5 bodů, druhá nejlepší 4 body, ...). Zapamatujte si soutěžní číslo fotografie.
  • Přejděte na hodnotící formulář a zadejte bodové hodnocení.

HODNOCENÍ

 

 

 

 

KDO: Soutěž pro studenty a zaměstnance Obchodní akademie

KDY: Prosinec - Leden

PROČ: Máš příležitost být kreativní, zjistíš co si ostatní myslí o Tvé práci a třeba můžeš vyhrát nějakou věcnou disk cenu.

JAK: Zašli maximálně 3 fotografie na dané téma na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

FOTOSOUTEZ NADPIS

Podrobná pravidla

1

Každý student3 naší školy může zaslat maximálně 3 fotografie, které sám pořídil. Fotografiemusí mít spojitost se zimou. Někdo si může představit zasněženou ulici, někdo mráz, který leze pod kůži a někdo Vánoce. S každou fotografií nám zašlete NÁZEV FOTOGRAFIE, MÍSTO POŘÍZENÍ (orientačně např. Beskydy) a volitelně krátký popis - max. 3 věty.

5

Pořízenou fotografii můžete na počítači jen lehce doupravit (ostrost, barevný tón a podobně). Větší zásahy jsou zakázány.

K úpravám můžete použít např. program Zoner Photo Studio X, který škola nabízí po dobu studia zdarma. - Pokud ho ještě nemáte, informujte se u svého učitele ict nebo v době distanční výuky na soutěžním emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zasláním fotografie vyjadřujete souhlas s použitím fotografie na webových stránkách školy a použitím za účelem propagace školy.

6Fotografie s nevhodným obsahem budou ze soutěže vyřazené (zcela mimo téma, fotografie, které mohou kohokoliv poškodit a podobně).

2Soutěž může být zrušená nebo upravená, v případě, že se nesejde přiměřené množství soutěžících.

V únoru 2021 budou fotografie vystavené a bude umožněno hlasování. O ceny soutěží pouze studenti.

 

 

Pin It