eskola600-klik

DoFE Tatry 4

I v letošním školním roce pokračujeme s DofE na stříbrné a zlaté úrovni. Právě teď jsme dokončili DofE expedici. Tu absolvovali čtyři  stateční: tři z 3. B – Aneta, Adam a Katka na stříbrné úrovni a Monika ze 4. S na zlaté úrovni. Cvičná akce se kvůli koronaviru a karanténě nekonala,  ostrá  proběhla v druhém zářijovém týdnu v Nízkých Tatrách.

Těžký batoh na zádech bránil v pohybu ze sedu, ale dokázal změnit procházku v přírodě v úkol, který se musí dokončit. V silném větru na hřebeni zase působil jako stabilizátor. Večerní únava byla potom nevyhnutelná.

Expedice se zúčastnily dívky, které již během roku pracovaly na stanoveném cíli v dalších třech oblastech (charitativní činnost, rozvíjení talentu, sport). Vyvrcholením snažení bude předání zlatého certifikátu v Praze jedním z členů  britské královské rodiny dne 21. října 2020 a předání stříbrných certifikátů na podzim 2020 v Ostravě.

DoFE Tatry 1.jpgDoFE Tatry 2.jpgDoFE Tatry 3.jpgDoFE Tatry 4.jpgDoFE Tatry 5.jpgDoFE Tatry 7.jpgDoFE Tatry 8.jpgDoFE Tatry 10.jpgDoFE Tatry 9.jpg

Pin It

AdmirorGallery 5.1.1, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Website security test completed by https://www.security-audit.com