logo LCCI3. dubna 2019 téměř polovina studentů 4. ročníku skládala písemnou zkoušku z obchodní angličtiny.
Všem 48 studentům se podařilo EFB zkoušku londýnské obchodní komory složit.
Certifikáty budou předány spolu s maturitním vysvědčením dne 17. června 2019.


Blahopřejeme!

 

Tato zkouška se těší značnému uznání u zaměstnavatelů po celém světě. Toto uznání velkými společnostmi vedlo ktomu, že například v Německu je English for Business povinnou součástí většiny rekvalifikačních programů pořádaných úřady práce. Mimo to jsou úrovně 3 a 4 zkoušky English for Business uznávány celou řadou univerzit jako dostatečně prokazující jazykové znalosti nutné pro přijetí ke studiu.

Naše škola je mezinárodním centrem Education Development International - LCCI International Qualifications (London Chamber of Commerce and Industry). Studenti proto mohou složit zkoušku přímo na naší škole.

Pin It