eskola600-klik

banner foto jaro

Vyhodnocení

V tabulce si můžete prohlédnout hodnocení neúspěšnějších fotografií. Nakonec měli největší úspěch domácí mazlíčci - i když ježek není zdrovna typický zástupce.

A kdo vyhrál? Tentokrát vyhrál člen pedagogického sboru paní Dana Střítezská. Gratulujeme! - vítězka si mohla vybrat cenu z našeho školního automatu.

Ale soutěž byla určená především pro studenty a hned s několika fotografiemi na prvních místech se umístila Tereza Hubertová ze třídy 3. E - opět velká gratulace.fotosoutěž jaro 2021

 Fotosoutěž vitez 1Fotosoutěž vitez 2

 

HODNOCENÍ

Zapojili jste se do soutěže? Můžete se tedy těšit na porovnání s ostatními fotografiemi.

 

 

Pravidla hodnocení:

  • Hodnotit může každý student a zaměstnanec školy.
  • Soutěžící nesmí hodnotit svoje fotografie!
  • Při hodnocení budete vyzvání k přihlášení pomocí Vašeho školního emailu.
  • Ze seznamu si vyberte 5 "nej" fotografií, kterým přidělíte  5 - 4 - 3 - 2 - 1 bod (nejlepší fotografie 5 bodů,...). Zapamatujte si soutěžní čísla fotografie.
  • Přejděte na hodnotící formulář a zadejte bodové hodnocení.
  • Hodnotit lze do 15. 6. 2021

HODNOCENÍ     <<- hodnotící formulář

Soutěžní fotografie:

 

Soutěž

Jaro je tady! Pojďme se společně dobře naladit nad fotografiemi s jarní tématikou. Vemte si s sebou ven fotoaparát nebo mobil a pošlete nám své fotografie.FOTO JARO 2

Pravidla jsou obdobná jako u zimního kola soutěže. Každý soutěžící může zaslat až 3 fotografie. Fotografie můžou být upravené, ale nesmí se jednat o fotomontáž! Mezi povolené úpravy např. patří: natočení, ořez, změna jasu, lokální rozmazání a podobně. Využijte k úprava program Zoner Photo Studio X, který máte ze školy zdarma k používání i doma.

Téma soutěže

Nechceme téma úzce specifikovat tak, aby se mohl zúčastnit každý. Definujeme pouze rámcové téma "JARO". Je tedy jedno, zda pošlete fotku s krajinou plnou barev, fotografii detailu, Velikonoc, nebo vázu plnou květin.

Kdy soutěžíme?

Času máme spoustu. Příspěvky můžete zasílat do 30. 5. 2021.FOTO JARO 4

Jak zaslat?

FOTO JARO 3Fotografie zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu uveďte slovo "fotosoutěž". Fotografii vhodně pojmenujte, případně uveďte i místo pořízení. Text z názvu fotografie bude automaticky uveden ve fotografii (název by měl být výstižný a ne moc dlouhý).
Příklad: Velikonoční beránek - Opava.jpg

 

 

Hodnocení

Hodnotit budeme v červnu.FOTO JARO 6

Zimní kolo

Koukněte, jaké to bylo v zimě. Zimní kolo

Pin It