eskola600-klik

FOTO JARO 1Jaro je tady! Pojďme se společně dobře naladit nad fotografiemi s jarní tématikou. Vemte si s sebou ven fotoaparát nebo mobil a pošlete nám své fotografie.FOTO JARO 2

Pravidla jsou obdobná jako u zimního kola soutěže. Každý soutěžící může zaslat až 3 fotografie. Fotografie můžou být upravené, ale nesmí se jednat o fotomontáž! Mezi povolené úpravy např. patří: natočení, ořez, změna jasu, lokální rozmazání a podobně. Využijte k úprava program Zoner Photo Studio X, který máte ze školy zdarma k používání i doma.

Téma soutěže

Nechceme téma úzce specifikovat tak, aby se mohl zúčastnit každý. Definujeme pouze rámcové téma "JARO". Je tedy jedno, zda pošlete fotku s krajinou plnou barev, fotografii detailu, Velikonoc, nebo vázu plnou květin.

Kdy soutěžíme?

Času máme spoustu. Příspěvky můžete zasílat do 30. 5. 2021.FOTO JARO 4

Jak zaslat?

FOTO JARO 3Fotografie zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu uveďte slovo "fotosoutěž". Fotografii vhodně pojmenujte, případně uveďte i místo pořízení. Text z názvu fotografie bude automaticky uveden ve fotografii (název by měl být výstižný a ne moc dlouhý).
Příklad: Velikonoční beránek - Opava.jpg

 

 

Hodnocení

Hodnotit budeme v červnu.FOTO JARO 6

Zimní kolo

Koukněte, jaké to bylo v zimě. Zimní kolo

Pin It