Veletrh FIF hexagon

Vážení přátelé,

ve školním roce 2017 / 2018 jme již po desáté uspořádáli prostřednictvím veletrhu fiktivních firem setkání škol, žáků a učitelů, kteří mají zájem podnikat.

V rámci předmětu fiktivní firma nebo studentská společnost (JA Czech) jsou fiktivně vytvářeny podmínky pro založení, vznik a fungování firmy a případnou spolupráci s reálnými partnery. Veletrh fiktivních firem pak dává školám příležitost, aby se prezentovaly nejen se svou firmou, ale také se stánkem, katalogem a elektronickou prezentací. Žáci zde mohou ukázat svůj podnikatelský talent, prezentační dovednosti, znalost cizího jazyka a kreativitu, mohou si vyzkoušet, jak dovedou zaujmout svým produktem a službou. Žáci fiktivní firmy si svou účastí nejen otestovali úroveň podnikatelských dovednosti v soutěžních disciplínách, ale také se obohatili o nové podněty a nápady.

Jubilejní ročník jsme nepatrně inovovali. Obohatili jsme především hodnocení žáků ve fiktivních firmách o nové soutěžní disciplíny, kterých jsme tentokrát vyhlašovali právě deset.

11. ročník se již připravuje. Uskuteční se 7. března 2019 na výstavišti Černá louka.

Záštitu nad veletrhem převzali:

Náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. Stanislav Folwarczny

Náměstek primátora statutárního města Ostravy Ing. Vladimír Cigánek

Rektor Slezské univerzity v Opavě doc. Ing. Pavel Tuleja, Ph.D.

Veletrh-FIF-01.JPGVeletrh-FIF-02.JPGVeletrh-FIF-03.JPGVeletrh-FIF-04.JPGVeletrh-FIF-05.JPGVeletrh-FIF-06.JPGVeletrh-FIF-07.JPGVeletrh-FIF-08.JPGVeletrh-FIF-09.JPGVeletrh-FIF-10.JPGVeletrh-FIF-11.JPGVeletrh-FIF-12.JPGVeletrh-FIF-13.JPGVeletrh-FIF-14.JPGVeletrh-FIF-15.JPGVeletrh-FIF-16.JPGVeletrh-FIF-18.JPGVeletrh-FIF-19.JPGVeletrh-FIF-20.JPG

 

Pin It

AdmirorGallery 5.1.1, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Website security test completed by https://www.security-audit.com